Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2017 жылғы 4 мамырдағы № 122 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7042 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6777 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3474084,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –1881650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29028,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 21686,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1541720,5 мың теңге;
2) шығындар – 3869637,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -134822,1мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 174438,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –309260,1мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 260730,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 260730,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 1076,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 698,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 378,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қостанай облысы Лисаков қаласындағы № 4 орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге 149249,0 мың теңге сомасында;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 5787,5 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесін, қоршаулар және турникеттер жабдықтарын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 9934,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 мая 2017 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7042
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6777, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2017 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3474084,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1881650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29028,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21686,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1541720,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3869637,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -134822,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174438,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309260,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -260730,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 260730,6 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2017 год в сумме 1076,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 698,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 378,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на капитальный ремонт здания средней школы № 4 в городе Лисаковске Костанайской области в сумме 149249,0 тысяч тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 5787,5 тысяч тенге;
на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования в сумме 9934,0 тысячи тенге;

мәдениет объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесі жабдығын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 4208,0 мың теңге сомасында;
2016 жылы Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша кәсіби даярлауға жіберілген жұмыссыздардың оқуын аяқтауға 3301,0 мың теңге сомасында;
бухгалтерлерді оқытуға 1571,0 мың теңге сомасында;
арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге 9800,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының жолдарын жөндеуге 300000,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 76,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 22635,0 мың теңге сомасында;
халықты жұмыспен қамту орталығында электрондық кезек жүйесі жабдығын сатып алуға және монтаждауға 3358,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2017 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Лисаков қаласының су құбыры желілерін (магистральдық желілер) қайта жаңартуға 2530,0мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы биологиялық тазалау станциясының коллекторынан жинағыш тоғандарына дейін кәріз желілерін қайта жаңартуға 2278,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде ағынды суды биологиялық тазалау станциясын қайта жаңартуға 4117,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласы Октябрь кентінде жылу желілерін қайта жаңартумен газ қазандықтарын салуға 18340,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласында Мир көшесі – Строительный көшесі қиылысында әкімшілік ғимарат салуға 6350,0 мың теңге сомасында;
Лисаков қаласының Темірбаев көшесін (Верхнетобольский көшесінен колледжге дейінгі шекараларда) қайта жаңартуға 227263,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Калинин
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Н. Турлубекова
2017жылғы 4 мамыр
Мәслихаттың
2017 жылғы 4 мамырдағы
№ 122 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов культуры в сумме 4208,0 тысяч тенге;
на доучивание безработных, направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020, в сумме 3301,0 тысяча тенге;
на обучение бухгалтеров в сумме 1571,0 тысяча тенге;
на проведение аудита специального назначения в сумме 9800,0 тысяч тенге;
на ремонт дорог города Лисаковска в сумме 300000,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 76,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы, в сумме 22635,0 тысяч тенге;
на приобретение и монтаж оборудования системы электронной очереди в центре занятости населения в сумме 3358,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию водопроводных сетей города Лисаковска (магистральные сети) в сумме 2530,0 тысяч тенге;
на реконструкцию канализационных сетей от коллектора станции биологической очистки до прудов накопителей города Лисаковска в сумме 2278,0 тысяч тенге;
на реконструкцию станции биологической очистки сточной воды в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 4117,0 тысяч тенге;
на строительство газовых котельных с реконструкцией тепловых сетей в поселке Октябрьский города Лисаковска в сумме 18340,0 тысяч тенге;
на строительство административного здания в городе Лисаковске на пересечении улицы Мира - улицы Строителей в сумме 6350,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Темирбаева (в границах от улицы Верхнетобольская до колледжа) города Лисаковска в сумме 227263,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии А. Калинин
Секретарь городского маслихата Г. Жарылкасымова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_______________ Н. Турлубекова
4 мая 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 мая 2017 года
№ 122
Приложение 1
к решению маслихата