Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 53 "Алтынсарин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 69 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 6880 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104, 109 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 53 "Алтынсарин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6769 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2014177,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515454,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3906,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 539,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1494278,3 мың теңге;
2) шығындар – 2047980,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 22433,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37439,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15006,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56236,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56236,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 69 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 53 шешіміне 1–қосымша
Алтынсарин ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 53 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 марта 2017 года № 6880
В соответствии со статьей 104, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 53 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6769, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2014177,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515454,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3906,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 539,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1494278,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2047980,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22433,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37439,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15006,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 56236,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56236,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
______________________ Е. Павлюк
Приложение
к решению маслихата
от 23 февраля 2017 года № 69
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 53
Бюджет Алтынсаринского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ