2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Алтынсарин ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 185 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қыркүйекте № 7212 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлігіндегі Алтынсарин ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін аткарушы Ж. Иралин
Әкімдіктің
2017 жылғы 14 тамыздағы
№ 185 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлігіндегі Алтынсарин ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрі
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
II дала аймағы
Дәнді дақылдар
1
Жаздық жұмсақ бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Алтынсаринского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 14 августа 2017 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2017 года № 7212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Алтынсаринского района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 14 августа 2017 года
№ 185
Оптимальные сроки начала и завершения
посевных работ на территории Алтынсаринского района в разрезе природно-
климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим
обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
II зона степная
Зерновые культуры
1
Яровая мягкая пшеница