2018–2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 143 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7458 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 201 шешімімен
Ескерту. Шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 201 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64807,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 291,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 54250,0 мың теңге;
2) шығындар – 64807,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 201 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджеті ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 49643,0 мың теңге көлем сомасында ескерілсін.
3. Алтынсарин ауданының Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35184,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29428,0 мың теңге;
2) шығындар – 35184,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Убаганского и имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 декабря 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7458. Заголовок - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 ноября 2018 года № 201
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2018 № 201 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 64807,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 291,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 54250,0 тысяча тенге;
2) затраты – 64807,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2018 № 201 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2018 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 49643,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 35184,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5719,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 29428,0 тысячи тенге;
2) затраты – 35184,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2018 № 201 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетінде 28263,0 мың теңге көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 18.06.2018 № 181 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин аудандық әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е.Павлюк
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Алтынсарин ауданы
Обаган ауылдық округінің акімі
_______________________ Х. Зейнеке
КЕЛІСІЛДІ
Костанай облысы Алтынсарин ауданы
Щербаков ауылдық округінің акімі
_____________________ Р. Сулейменов
Мәслихаттын
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 143 шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2018 жылғы бюджеті

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2018 № 201 (вводится в действие с 01.01.2018)
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2018 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 28263,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18.06.2018 № 181 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_____________________ Е. Павлюк
СОГЛАСОВАНО
Аким Убаганского сельского
округа Алтынсаринского района
Костанайской области
__________________ Х. Зейнеке
СОГЛАСОВАНО
Аким Щербаковского сельского
округа Алтынсаринского района
Костанайской области
_______________ Р. Сулейменов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 143
Бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2018 год