Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 19 шілдедегі № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 7144 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 446 438,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 921 954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 027,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 490 657,9 мың теңге;
2) шығындар – 4 587 166,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77 052,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95 298,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 246,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 217 779, 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 217 779, 6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) көшуге субсидия беруге 1 990,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 5) және 10) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеуге 2 986,0 мың теңге сомасында;
10) жер құрылысы құжаттарын әзірлеуге, жер келбетін суреттеуге және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға 5 943,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. И. Печникова

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 июля 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2017 года № 7144
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года №76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6776, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аулиекольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 446 438,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 921 954, 0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 22 027,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 800,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 3 490 657,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4 587 166,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 052,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95 298,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 246,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 217 779,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 217 779,6 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) предоставление субсидий на переезд в сумме 1 990,0 тысяч тенге;";
подпункты 5) и 10) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 2 986,0 тысяч тенге;
10) на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме 5 943,0 тысячи тенге;";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель седьмой сессии,
секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т. И. Печникова