Денисов ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 45 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 6874 болып тіркелді
2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 95 "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6352 болып тіркелген, "Наше время" газетінде 2016 жылғы 2 маусымда жарияланған);
2) Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 176 "Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 95 "Денисов ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6568, "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтык құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 12 тамызда тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов

О признании утратившими силу постановлений акимата Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2017 года № 6874
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 14.03.2017 г.
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Денисовского района от 8 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности администратвиных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6352, опубликовано 2 июня 2016 в газете "Наше время");
2) постановление акимата Денисовского района от 29 июня 2016 года № 176 "О внесении изменений в постановление акимата Денисовского района от 8 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6568, опубликовано 12 августа 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаманов