Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 143 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 7369 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6796 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2931963,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 766103,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19614,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6705,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2139541,0 мың теңге;
2) шығындар – 3102000,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 14139,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 29682,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15543,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -184176,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184176,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрайымы
К. Амантаева
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
__________________ М.В. Жанпиисова
Мәслихаттың
2017 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 143 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 69 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 4 декабря 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2017 года № 7369
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6796, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2931963,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 766103,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 19614,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6705,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2139541,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3102000,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14139,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29682,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15543,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -184176,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 184176,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
К. Амантаева
Секретарь Денисовского
районного маслихата
А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
_____________ Жанпиисова М. В.
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2017 года № 143
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 69
Бюджет Денисовского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы