Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 104 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 6884 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6775 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 3767489,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1785552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5011 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 8732 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1968194,8 мың теңге;
2) шығындар – 3911736,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 110918,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 277140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 166221,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -255165,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255165,3 мың теңге.
5-тармақтағы 1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 15907 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 13), 14), 15), 16), 17) және 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) Жітіқара қаласының 5, 5в, 6-шағын аудандарындағы 10/0,4-ТҚС кВ арасындағы шағын аудандар ішіндегі 10-КЖ кВ кабель желілерін реконструкциялауға – 3649 мың теңге;
14) Жітіқара қаласының 2, 4, 7-шағын аудандарындағы 10/0,4-ТҚС кВ арасындағы шағын аудандар ішіндегі 10-КЖ кВ кабель желілерін реконструкциялауға – 3444 мың теңге;
15) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 34405 мың теңге;
16) 0-21 км "Жітіқара-Берсуат" автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 204923,9 мың теңге;
17) 0-7 км "Шевченковка ауылына кіреберіс" автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 25096,2 мың теңге;
18) 0-2 км "Станционное ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге – 19931,7 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2017 года № 6884
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6775, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 3767489,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1785552 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5011 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8732 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1968194,8 тысячи тенге;
2) затраты – 3911736,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 110918,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 277140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 166221,1 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -255165,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 255165,3 тысяч тенге.
в пункте 5 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) 15907 тысяч тенге - на создание цифровой образовательной инфраструктуры;";
дополнить подпунктами 13), 14), 15), 16), 17) и 18) следующего содержания:
"13) 3649 тысяч тенге – на реконструкцию внутримикрорайонных кабельных линий КЛ-10 кВ между ТП-10/0,4 кВ 5, 5в, 6 микрорайонов города Житикары;
14) 3444 тысячи тенге – на реконструкцию внутримикрорайонных кабельных линий КЛ-10 кВ между ТП-10/0,4 кВ 2, 4, 7 микрорайонов города Житикары;
15) 34405 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
16) 204923,9 тысячи тенге – на средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара-Берсуат" 0-21 км;
17) 25096,2 тысяч тенге – на средний ремонт участка автомобильной дороги "Подъезд к селу Шевченковка" 0-7 км;
18) 19931,7 тысяча тенге – на средний ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Станционное" 0-2 км.".