"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 6939 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6618 тіркелген, 2016 жылғы 29 қыркүйекте "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы
Жітіқара қаласының әкімі К. Акжигитов

О признании утратившим силу решения акима города Житикары Житикаринского района от 26 августа 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 14 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2017 года № 6939
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Житикары Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Житикары Житикаринского района от 26 августа 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6618, опубликовано 29 сентября 2016 года в газете "Житикаринские Новости").
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Житикары
Житикаринского района К. Акжигитов