2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Жітіқара ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 184 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 7105 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегі Жітіқара ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 5 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2017 жылғы 1 маусымдағы
№ 184 қаулысына қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын
өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар
бөлiгiндегі Жітіқара ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен
аяқталуының оңтайлы мерзiмдері
Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрi
Егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
ІІ дала аймағы
Дәнді дақылдар
1
Жұмсақ жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Житикаринского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 1 июня 2017 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2017 года № 7105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Житикаринского района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 мая 2017 года.
Аким района А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 1 июня 2017 года
№ 184
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
на территории Житикаринского района в разрезе природно-климатических зон
по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
II зона степная
Зерновые культуры
1
Яровая мягкая пшеница