Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қарашада № 7278 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6775 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –3822698,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –1956136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –12674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -10485 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша –1843403,5 мың теңге;
2) шығындар – 3984705,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34524,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 273736 мыңтеңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 239211,7мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196531,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196531,7 мың теңге.
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 3564,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
5-тармақтың 2), 3), 7), 9), 19), 20) және 21) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға жіберілгендердің оқуын аяқтауға - 2056,7 мың теңге;
3) қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге - 919 мың теңге;
"7) Ленин көшесінен № 4-шағын ауданындағы "Теремок" балабақшасына дейін квартал ішіндегі өткелді ағымдағы жөндеуге – 2531,3 мың теңге;";
"9) Алтынсарин көшесінен Ақсұлу – ақын көшесінің қиылысына дейін (№ 12-орта мектеп) квартал ішіндегі өткелді ағымдағы жөндеуге – 5216,2 мың теңге;";
"19) халықты жұмыспен қамту орталықтарындағы электрондық кезек жүйесінің жабдығын сатып алуға және монтаждауға – 3304 мың теңге;
20) "Станция ауылына кіреберіс" автомобиль жолын ағымдағы жөндеуге – 1904 мың теңге";
21) 10-нан 26 километрге дейін "Шевченковка ауылына кіреберіс" автомобиль жолын маршруттық тәсілмен ағымдағы жөндеуге – 1064 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 17 октября 2017 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 ноября 2017 года № 7278
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6775, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 3822698,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1956136 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12674 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10485 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1843403,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3984705,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34524,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 273736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 239211,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196531,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196531,7 тысяча тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2017 год в сумме 3564,1 тысячи тенге.";
в пункте 5 подпункты 2), 3), 7), 9), 19), 20) и 21) изложить в новой редакции:
"2) 2056,7 тысяч тенге – на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020;
3) 919 тысяч тенге – на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;";
"7) 2531,3 тысяча тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Ленина до детского сада "Теремок" в микрорайоне № 4;";
"9) 5216,2 тысяч тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Алтынсарина до пересечения улицы Акслу - акын (средняя школа № 12);";
"19) 3304 тысячи тенге - на приобретение и монтаж оборудования системы электронной очереди в центрах занятости населения;
20) 1904 тысячи тенге – на текущий ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Станционное";
21) 1064 тысячи тенге – на текущий ремонт маршрутным способом автомобильной дороги "Подъезд к селу Шевченковка" от 10 до 26 километра.";

5-тармақ мынадай мазмұндағы 22), 23), 24), 25), 26) және 27) тармақшалармен толықтырылсын:
22) Есжанов көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі шекараларда Ленин көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 11964,8 мың теңге;
23) Жақыпов көшесінен Жібек-Жолы көшесіне дейінгі шекараларда Уәлиханов көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 28560,7 мың теңге;
24) Кіреберістерсіз орталық көше және қосалқы станцияға дейінгі бұрылыс – Айнабұлақ шағын ауданына автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеу – 14280,7 мың теңге;
25) Мешіттің орын тұрағынан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейінгі шекараларда Доскали Асымбаев көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 16782,9 мың теңге;
26) Доскали Асымбаев көшесінен Чайковский ауылына бұрылысқа дейінгі шекараларда Жітіқара қаласына солтүстік кіреберістегі автомобиль жолын орташа жөндеу – 7414,5 мың теңге;
27) Жоғарғы – Шортанды және Төменгі – Шортанды су қоймалары бөгеттерінің қақпаларын күрделі жөндеуге – 5000,0 мың теңге".
6-тармақтағы 2) және 5) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1540,5 мың теңге;";
"5) еңбек нарығын дамытуға – 13904 мың теңге;".
7-тармақ алып тасталсын;
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің 46523 мың теңге сомасында бөлінуі көзделгені 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Р. Шукманова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Баймухамбетова
2017 жылғы 17 қазан
Мәслихаттың
2017 жылғы 17 қазандағы
№ 142 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

пункт 5 дополнить подпунктами 22), 23), 24), 25), 26) и 27) следующего содержания:
22) 11964,8 тысячи тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Ленина в границах от улицы Ищанова до улицы Уалиханова;
23) 28560,7 тысяч тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Уалиханова в границах от улицы Жакыпова до улицы Жибек-Жолы;
24) 14280,7 тысяч тенге – средний ремонт участков автомобильной дороги в микрорайон Айнабулак - центральная улица без въездов и поворот до подстанции;
25) 16782,9 тысячи тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Доскали Асымбаева в границах от парковки Мечети до пересечения с улицей Уалиханова;
26) 7414,5 тысяч тенге – средний ремонт автомобильной дороги на северном въезде в город Житикара в границах от улицы Доскали Асымбаева до поворота на село Чайковское;
27) 5000,0 тысяч тенге – на капитальный ремонт затворов плотин Верхне-Шортандинского и Нижне-Шортандинского водохранилищ".
в пункте 6 подпункты 2) и 5) изложить в новой редакции:
"2) 1540,5 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного работника;";
"5) 13904 тысячи тенге – на развитие рынка труда;".
пункт 7 исключить;
пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения в сумме 46523 тысячи тенге, согласно приложению 6.".
приложения 1, 2, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р. Шукманова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
_______________ Г. Баймухамбетова
17 октября 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 октября 2017 года
№ 257
Приложение 1
к решению маслихата