Мәслихаттың 2016 жылғы 16 қарашадағы № 60 "Қамысты ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 81 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 7020 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 1 тамыздағы № 187 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 01.08.2018 № 187 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 16 қарашадағы № 60 "Қамысты ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6717 тіркелген, 2016 жылғы 2 желтоқсанда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Құдайқұлов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қыстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің тұрғын үй
-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Ж. Баймұрзиин

О внесении изменения в решение маслихата от 16 ноября 2016 года № 60 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Камыстинскому району"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 марта 2017 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 мая 2017 года № 7020. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 1 августа 2018 года № 187
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 01.08.2018 № 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 16 ноября 2016 года № 60 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Камыстинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6717, опубликовано 2 декабря 2016 года в газете "Камысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кудайкулов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата С. Кстаубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата Камыстинского района"
_____________________ Ж. Баймурзин