Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 125 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 7349 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6782 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2280022,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 684527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8074,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2344,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1585077,2 мың теңге;
2) шығындар – 2430976,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3598,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13614,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154552,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154552,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 8972,0 мың теңге сомасында;
2) 2016 жылы Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша кәсіби даярлауға бағытталған оқуын аяқтауға 2608,0 мың теңге сомасында;
3) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 492,0 мың теңге сомасында;
4) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге және бас бухгалтерлерді оқытуға 94,0 мың теңге сомасында;
5) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 1212,0 мың теңге сомасында;
6) жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға 0,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 ноября 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2017 года № 7349
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6782, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2280022,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 684527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8074,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2344,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 585 077,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2430976,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3598,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13614,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154552,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154552,0 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 8972,0 тысячи тенге;
2) доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 2608,0 тысяч тенге;
3) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 492,0 тысячи тенге;
4) проведение аудита специального назначения и обучение главных бухгалтеров на соответствие международным стандартам финансовой отчетности субъектов квазигосударственного сектора в сумме 94,0 тысячи тенге;
5) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 1212,0 тысяч тенге;
6) разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме 0,0 тысяч тенге;

7) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3213,0 мың теңге сомасында;
8) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 8123,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 6–қосымшалары осы шешімнің 1, 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Қамысты аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Б. Козлов
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 125 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 63 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

7) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3213,0 тысяч тенге;
8) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 8123,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Исполняющий обязанности
секретаря Камыстинского
районного маслихата
Б. Козлов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 ноября 2017 года № 125
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 63
Бюджет Камыстинского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы