Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 92 "Қарабалық ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 88 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 6906 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 92 "Қарабалық ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6416 болып тіркелген, аудандық "Айна" газетінде 2016 жылғы 9 маусымдағы жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Ғабдулин

О признании утратившим силу постановления акимата района от 4 мая 2016 года № 92 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Карабалыкского района"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 27 февраля 2017 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 марта 2017 года № 6906
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района от 4 мая 2016 года № 92 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6416, опубликовано 6 июня 2016 года в районной газете "Айна").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Габдулин