Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 145 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 7061 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6785 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3389529,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 989608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11189,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4365,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2384367,4 мың теңге;
2) шығындар – 3466341,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -114017,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44246,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 158263,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 37205,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -37205,3 мың теңге.";
3-2–тармағы мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"3-2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен пайдаланбаған бюджеттік кредиттердің 133717,6 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) білім беру және мәдениет салаларын терроризмге қарсы қорғауды қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйелерін, қоршаулар мен турникеттер құрал-жабдықтарын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге;
3) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға бағытталғандардың оқуларын аяқтауға;
4) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді (жалға алу) жалдау бойынша шығындарын өтеуге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 11 мая 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 мая 2017 года № 7061
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6785, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3389529,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 989608,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –1189,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4365,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2384367,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3466341,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -114017,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44246,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 158263,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 37205,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 37205,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат из бюджета района неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 133717,6 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования и культуры;
3) на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020;
4) на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;

5) бухгалтерлерді оқытуға және арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге;
6) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
7) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға;
8) 2017 – 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
9) Қарабалық кенті көшелерін орташа жөндеуге;
10) "КР-КR-1 Победа-Мағнай станциясы-Новотроицк-Станционный" автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімінің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы В. Гизатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ И. Захария
11 мамыр 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ М. Шайхинов
11 мамыр 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 11 мамырдағы
№ 145 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5) на обучение бухгалтеров и проведение аудита специального назначения;
6) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
7) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
8) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
9) на средний ремонт улиц поселка Карабалык;
10) на средний ремонт участка автомобильной дороги "КР-КR-1 Победа – станция Магнай-Новотроицкое-Станционный.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии В. Гизатов
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов акимата Карабалыкского района"
________________ И. Захария
11 мая 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ М. Шайхинов
11 мая 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 мая 2017 года № 145
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 94
Районный бюджет Карабалыкского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы