2017 жылға арналған Қарасу ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 51 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 сәуірде № 6967 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 14.12.2017 № 216 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Карасуском районе на 2017 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 13 марта 2017 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 апреля 2017 года № 6967. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 14 декабря 2017 года № 216
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 14.12.2017 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017 жылға арналған Қарасу ауданында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Т. Бекмағанбетов
Әкімдіктің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования в Карасуском районе на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района Т. Бекмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата