Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қарашадағы № 213 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 7390 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 23.08.2021 № 126 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Әкімдіктің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 207 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5879 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйекте "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарасу аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрайымы
_______________ Р. Төлегенова
2017 жылғы 30 қараша
Әкімдіктің
2017 жылғы 30 қарашадағы
№ 213 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 30 ноября 2017 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2017 года № 7390. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 23 августа 2021 года № 126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 23.08.2021 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Карасуской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 21 августа 2015 года № 207 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5879, опубликовано 23 сентября 2015 года в газете "Қарасу өңірі").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Ионенко
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Карасуской районной
территориальной избирательной комиссии
_______________Р. Тулегенова
30 ноября 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
от 30 ноября 2017 года
№ 213
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 14.01.2020 № 5 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Айдарлы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Айдарлы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Амангелді ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Аманкелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
3
Восток ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қараман орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
4
Герцено ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Герцен негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Дружба ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Дружба бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
6
Жалғызхан ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жалғысқан орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
7
Жамбыл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
8
Жаныспай ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жаныспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
9
Жекекөл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жекекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
10
Железнодорожный ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Железнодорожный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Жұмағұл ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жұмағұл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
12
Зеленовка ауылы
Зеленовка ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
13
Комсомольское ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ильич орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
14
Корниловка ауылы
Корниловка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты жанындағы стенд
15
Кошевое ауылы
Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Кошевой бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
16
Қарамырза ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қарамырза орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
17
Қарасу ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қарасу орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд "Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
18
Қойбағар ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Станция орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
19
Ленино ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ленин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
20
Люблинка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Люблин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
21
Маршановка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Маршанов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
22
Новопавловка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ключевой орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
23
Новоселовка ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Новоселов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
24
Октябрское ауылы
"Қарасу ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
25
Павловское ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Достық" аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты жанындағы стенд
26
Панфилов ауылы
Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Панфилов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
27
Прогресс ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Прогресс бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
28
Симферополь ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Симферополь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
29
Степное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Степной негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
30
Теректі ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Теректі негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
31
Ушаково ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ушаков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
32
Целинное ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Целинный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
33
Черняевка ауылы
Черняевка ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
34
Шалғышы ауылы
Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шолақаша орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карасуского района Костанайской области от 14.01.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Айдарлы
стенд у здания государственного учреждения "Айдарлинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
2
село Амангельды
стенд у здания государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
3
село Восток
стенд у здания государственного учреждения "Караманская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
4
село Герцено
стенд у здания государственного учреждения "Герценская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
5
село Дружба
стенд у здания государственного учреждения "Дружбинская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
6
село Жалгыскан
стенд у здания государственного учреждения "Жалгысканская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
7
село Жамбыл
стенд у здания государственного учреждения "Жамбылская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
8
село Жаныспай
стенд у здания государственного учреждения "Жаныспайская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
9
село Жекеколь
стенд у здания государственного учреждения "Жекекольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
10
село Железнодорожное
стенд у здания государственного учреждения "Железнодорожная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
11
село Жумагул
стенд у здания государственного учреждения "Жумагулская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
12
село Зеленовка
стенд у здания Зеленовского сельского клуба
13
село Комсомольское
стенд у здания государственного учреждения "Ильичевская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
14
село Корниловка
стенд у здания Корниловского сельского дома культуры
15
село Кошевое
стенд у здания государственного учреждения "Кошевская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
16
село Карамырза
стенд у здания государственного учреждения "Карамырзинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
17
село Карасу
стенд у здания государственного учреждения "Карасуская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района"
18
село Койбагар
стенд у здания государственного учреждения "Станционная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
19
село Ленино
стенд у здания государственного учреждения "Ленинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
20
село Люблинка
стенд у здания государственного учреждения "Люблинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
21
село Маршановка
стенд у здания государственного учреждения "Маршановская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
22
село Новопавловка
стенд у здания государственного учреждения "Ключевая средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
23
село Новоселовка
стенд у здания государственного учреждения "Новоселовская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
24
село Октябрьское
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Карасуского района"
25
село Павловское
стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры "Достык" отдела культуры и развития языков акимата Карасуского района"
26
село Панфилово
стенд у здания государственного учреждения "Панфиловская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
27
село Прогресс
стенд у здания государственного учреждения "Прогресская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
28
село Симферополь
стенд у здания государственного учреждения "Симферопольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района
29
село Степное
стенд у здания государственного учреждения "Степная основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
30
село Теректы
стенд у здания государственного учреждения "Теректинская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
31
село Ушаково
стенд у здания государственного учреждения "Ушаковская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района
32
село Целинное
стенд у здания государственного учреждения "Целинная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района
33
село Черняевка
стенд у здания Черняевского сельского клуба
34
село Челгаши
стенд у здания государственного учреждения "Челгашинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района