Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 7256 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 05.02.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және "Казақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау жәнеқадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2017 жылғы 08 тамыздағы № 01-20/195 ұсынысы негізінде, Айдарлы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округінің Герцено ауылы аумағында орналасқан құтыру ауруының пайда болуына байланысты Епифанов Виктор Николаевичтің ауласына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ауыл шараушылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі тұтынушылардың құқықтарың қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарың қорғау департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың құқықтарың қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айдарлы ауылдық округінің әкімі М. Нұғманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Бейсенов А.Б.
2017 жылы 2 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шараушылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарасу
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесіненің басшысы
_________________ Таукеев Е.А.
2017 жылы 2 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі тұтынушылардың
құқықтарың қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарың қорғау
департаментінің Қарасу аудандық тұтынушылардың
құқықтарың қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Кайзер В.В.
2017 жылы 2 қазан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 2 октября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 октября 2017 года № 7256. Утратило силу решением акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 5 февраля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 05.02.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 08 августа 2017 года № 01-20/195, аким Айдарлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на подворье Епифанова Виктора Николаевича, расположенного на территории села Герцено Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бешенства.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Карасуского района" (по согласованию), государственному учреждению "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Карасуское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айдарлинского сельского округа М. Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель "Отдел ветеринарии
акимата Карасуского района"
_________________ Бейсенов А.Б.
2 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Карасуская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
_________________ Таукеев Е.А.
2 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карасуское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Костанайской области Комитета
по защите прав потребителей
Министрства национальной
экономики Республики Казахстан"
_________________ Кайзер В.В.
2 октября 2017 года