Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 103 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 6937 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 110 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 110 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
А. Кириченко
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
_________________________ А. Касимов
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 ақпандағы
№ 103 шешіміне қосымша
Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 февраля 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2017 года № 6937. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 6 декабря 2021 года № 110
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 06.12.2021 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
А. Кириченко
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог" акимата
Костанайского района
____________________________ А. Касимов
Приложение
к решению маслихата
от 21 февраля 2017 года № 103
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления коммунальных отходов на 1 расчетную единицу в год, м³
1
Домовладения благоустроенные
1 житель