Қостанай ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 7402 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 13.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4525 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 538, 586 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 538 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ждановка ауылы.";
"№ 586 сайлау учаскесі
Шекараларында: Половниковка ауылы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_____________Л. Сапожникова
2017 жылғы 06 желтоқсан

О внесении изменений в решение акима Костанайского района от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 6 декабря 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2017 года № 7402. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костанайского района от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 538, 586 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 538
В границах: села Ждановка.";
"Избирательный участок № 586
В границах: села Половниковка.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарат акима Костанайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Костанайской
районной избирательной комиссии
______________ Л. Сапожникова
06 декабря 2017 года