Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 68 "Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 78 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6851 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 68 "Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6783 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3185820,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 620095,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3764,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20889,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –2541072,0 мың теңге;
2) шығындар – 3235002,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29757,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40842,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11085,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78939,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 68 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 17 февраля 2017 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6851
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 68 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6783, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3185820,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 620095,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3764,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20889,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2541072,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3235002,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29757,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40842,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11085,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78939,7 тысяч тенге;