Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 167 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7453 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Боровское ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 172866,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 36659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 136027,6 мың теңге;
2) шығындар - 172866,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 14.12.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106090,0 мың теңге сомасында Боровское ауылының бюджетінде ескерілгені есепке алынсын және 29937,6 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.06.2018 № 215 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Михайлов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілісін:
1) кірістер - 29764,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8334,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 214,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 21216,0 мың теңге;
2) шығындар - 29764,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 14.12.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 декабря 2017 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7453.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 172866,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 36659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 180,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 136027,6 тысяч тенге;
2) затраты - 172866,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14.12.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 106090,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 29937,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.06.2018 № 215 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 29764,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8334,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 214,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21216,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29764,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14.12.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).

4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін 21135,0 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі және 81,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер Михайлов ауылдық округінің бюджетінде ескерілгені есепке алынсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.06.2018 № 215 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Первомай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілісін:
1) кірістер - 28887,7 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 10894,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 183,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17810,7 мың теңге;
2) шығындар - 28887,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 14.12.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9528,0 мың теңге сомасында Первомай ауылдық округінің бюджетінде ескерілгені есепке алынсын және 8282,7 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.06.2018 № 215 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Арықов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ С. Хабалкина
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Тимашова
КЕЛІСІЛДІ
"Боровское ауылы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
_____________________ Н. Балтабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданы Михайлов
ауылдық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
_________________ Ә. Кәкімбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданы Первомай
ауылдық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
____________________ В. Сосенко
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданы Боровское ауылының 2018 жылға арналған бюджеті

4. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций в сумме 21135,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 81,0 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета на 2018 год.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.06.2018 № 215 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 28887,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10894,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 183,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17810,7 тысяч тенге;
2) затраты - 28887,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14.12.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 9528,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8282,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.06.2018 № 215 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Арыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_______________ С. Хабалкина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
________________ Н. Тимашова
СОГЛАСОВАНО
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Боровское"
_________________ Н. Балтабаев
СОГЛАСОВАНО
Государственное учреждение
"Аппарат акима Михайловского
сельского округа"
_______________ А. Какимбеков
СОГЛАСОВАНО
Государственное учреждение
"Аппарат акима Первомайского
сельского округа"
_________________ В. Сосенко
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 167
Бюджет села Боровское Мендыкаринского района на 2018 год