Әкімдіктің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 141 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 243 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазанда № 7242 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 4-тармағының 8–1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 141 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7100 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мындай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 жылға арналған Сарыкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Күзенбаев
Әкімдіктің
2017 жылғы 13 қыркүйек
№ 243 қаулысына қосымша
Әкімдіктің

О внесении изменений в постановление акимата Сарыкольского района от 30 мая 2017 года № 141 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 13 сентября 2017 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 октября 2017 года № 7242
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года года "Об образовании", акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарыкольского района от 30 мая 2017 года № 141 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7100, опубликовано 21 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Сарыкольского района на 2017 год, согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Э. Кузенбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 13 сентября 2017 года
№ 243
Приложение
к постановлению акимата

2017 жылғы 30 мамыр
№ 141 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған Сарыкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (кент, ауыл)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектеп-ке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйым-дарының тәрбие-ленуші-лер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеле-нушіге жұмсалатын шығыстар-дың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Сарыкөл кенті
Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

от 30 мая 2017 года
№ 141
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Сарыкольского района на 2017 год
№ п/п
Администра-тивно-террито-риальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (поселок, село)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитан-ников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитан-ника в дошколь-ных организа-циях в месяц (тенге)
1
поселок Сарыколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования акимата Сарыкольского района

150
26674
үш жасқа дейін – 6 000
үш жастан бастап – 7 000
2
Сарыкөл кенті
"Жастық" жеке мекемесі
50
26674
үш жасқа дейін – 6 000
үш жастан бастап – 7 000
3
Маяк ауылы
Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Бөбек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
33475
үш жасқа дейін – 5 000
үш жастан бастап – 6 000
4
Сарыкөл кенті
Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Солнышко" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
29486
үш жасқа дейін – 6 000
үш жастан бастап – 7 000
5
Комсомол ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Лика" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
47
32477
үш жасқа дейін – 5 000
үш жастан бастап – 6 000
6
Веселый Подол ауылы
Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Күн нұры" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
35
34428
үш жасқа дейін – 5 000
үш жастан бастап – 6 000
7
Островное ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Островной бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
15
8474
8
Ермаковка ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ермаков бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
6
8474
9
Сорочинка ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сорочин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
15
8474
10
Қоскөл ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қоскөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
6
8474
11
Новое ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Краснознамен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
7
8474
12
Барвиновка ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Барвинов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
45
8474
13
Златоуст ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Краснодон орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
24
8474
14
Қараоба ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Б.Өтетілеуов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
8
8474
15
Крыловка ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Крылов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
28
8474
16
Большие Дубравы ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лесной орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
15
8474
17
Соналы ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Соналы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
5
8474
18
Севастополь ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Севастополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
16
8474
19
Урожайное ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
21
8474
20
Тимирязевка ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тимирязев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
31
8474
21
Тағыл ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тагіл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
24
8474
22
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ново-Урицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
18
8474
23
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің № 1 Урицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
14
8474
24
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күн болатын шағын-орталық
14
8474

150
26674
до трех лет – 6 000
от трех лет – 7 000
2
поселок Сарыколь
Частное учреждение "Жастык"
50
26674
до трех лет – 6 000
от трех лет – 7 000
3
село Маяк
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад" Бөбек" отдела образования акимата Сарыкольского района
30
33475
до трех лет – 5 000
от трех лет – 6 000
4
поселок Сарыколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Солнышко" отдела образования акимата Сарыкольского района
140
29486
до трех лет – 6 000
от трех лет – 7 000
5
село Комсомольское
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад" Лика" отдела образования акимата Сарыкольского района"
47
32477
до трех лет – 5 000
от трех лет – 6 000
6
село Веселый Подол
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Күн нұры" отдела образования акимата Сарыкольского района
35
34428
до трех лет – 5 000
от трех лет – 6 000
7
село Островное
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Островная начальная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
15
8474
8
село Ермаковка
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Ермаковская начальная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
6
8474
9
село Сорочинка
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Сорочинская основная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
15
8474
10
село Косколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Коскульская основная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
6
8474
11
село Новое
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Краснознаменская основная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
7
8474
12
село Барвиновка
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Барвиновская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
45
8474
13
село Златоуст
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Краснодонская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
24
8474
14
село Караоба
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Б.Утетлеуова отдела образования акимата Сарыкольского района"
8
8474
15
село Крыловка
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Крыловская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
28
8474
16
село Большие Дубравы
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Лесная средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
15
8474
17
село Соналы
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Соналинская основная школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
5
8474
18
село Севастополь
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Севастопольская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
16
8474
19
село Урожайное
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Чеховская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
21
8474
20
село Тимирязевка
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Тимирязевская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
31
8474
21
село Тагильское
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Тагильская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
24
8474
22
поселок Сарыколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Ново-Урицкая средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
18
8474
23
поселок Сарыколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Урицкая средняя школа № 1 отдела образования акимата Сарыкольского района"
14
8474
24
поселок Сарыколь
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Умирзака Султангазина отдела образования акимата Сарыкольского района"
14
8474