Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 130 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 7263 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 64 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6794 тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 947 122,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 700 735,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 347,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 955,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 236 085,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 090 188,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 010 212,8 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 1 068 938,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 58 725,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 153 278,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 153 278,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 12) тармақшасымен толықтырылсын:
"12) "Таран ауданы Новоильинов ауылындағы Новоильинов орта мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған Таран ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 2 820,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы Б. Уәлиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 10 октября 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 октября 2017 года № 7263
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6794, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 947 122,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 700 735,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 347,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 955,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 236 085,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 090 188,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 010 212,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 068 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 725,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 153 278,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 153 278,4 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) капитальный ремонт здания Новоильиновской средней школы в селе Новоильиновка Тарановского района.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2017 год в сумме 2 820,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Уалиев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько