Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 84 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 6885 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6781 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2430362,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 576939,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 39534,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 43258,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1770631,0 мың теңге;
2) шығындар – 2552586,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 838,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10211,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -123062,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123062,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 21568,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 581,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 13822,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға бағытталғандардың оқуларын аяқтауға 3667,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқыту 14486,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О районном бюджете Узункольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 февраля 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2017 года № 6885
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О районном бюджете Узункольского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6781, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Нұрлы жол" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2430362,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 576939,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39534,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43258,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1770631,0 тысяча тенге;
2) затраты – 2552586,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 838,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10211,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9373,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123062,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123062,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 21568,3 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 581,1 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 13822,0 тысячи тенге;
доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 3667,0 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных учебных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 14486,0 тысяч тенге;

оралмандар және қоныс аударушылар үшін тұрғын үйдің (жалға алу) жалдау шығындарын өтеуге 956,0 мың теңге сомасында;
бухгалтерлерді оқытуға 640,0 мың теңге сомасында;
арнайы мақсаттағы тағайындалған аудитті жүргізуге 1900,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу 963,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды қолдану арқылы биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға 3213,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы Б. Жумабаев
Аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ У. Наурузбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушысы
________________ Б. Займулдынова
Мәслихаттың
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 84 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 59 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 956,0 тысяч тенге;
обучение бухгалтеров в сумме 640,0 тысяч тенге;
проведение аудита специального назначения в сумме 1900,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 963,0 тысячи тенге;
утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3213,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
сессии Узункольского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Секретарь Узункольского
районного маслихата
А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
_______________ У. Наурузбаева
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
_____________ Б. Займулдынова
Приложение
к решению маслихата
от 24 февраля 2017 года № 84
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 59
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы