Ұзынкөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 6 "Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 7096 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 6 "Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6020 болып тіркелген, 2015 жылдың 10 желтоқсанда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында № 769 учаскесі шекараларында Центральная көшесін Е.К. Жамбыршин атындағы көшесіне өзгерту, № 770 учаскесі шекараларында Новая көшесін Әмреш Дәрменов көшесіне өзгерту.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев
КЕЛІСІЛДІ
Ұзынкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________ Қ. Қайралапов

О внесении изменений в решение акима Узункольского района от 19 октября 2015 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района"
Решение акима Узункольского района Костанайской области от 3 мая 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2017 года № 7096
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Узункольского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Узункольского района от 19 октября 2015 года №6 "Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6020, опубликовано 10 декабря 2015 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
в приложении к вышеуказанному решению в границах участка № 769 улицу Центральную изменить на улицу имени Джамбурчина Е.К., в границах участка № 770 улицу Новую изменить на улицу Амреша Дарменова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсембаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Узункольской
районной территориальной
избирательной комиссии
____________ К. Кайралапов