Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 112 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 7108 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6781 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2424520,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 576093,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 39534,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 44104,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1764789,0 мың теңге;
2) шығындар – 2546744,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 838,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10211,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -123062,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123062,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 16184,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
көшу үшін субсидиялар беруге 797,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 3024,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 5160,0 мың теңге сомасында;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге 2687,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О районном бюджете Узункольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 2 июня 2017 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июня 2017 года № 7108
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О районном бюджете Узункольского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6781, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Нұрлы жол" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2424520,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 576093,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 39534,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44104,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1764789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2546744,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 838,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10211,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9373,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123062,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123062,4 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 16184,0 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
предоставление субсидий на переезд в сумме 797,0 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы в сумме 3024,0 тысячи тенге;
молодежную практику в сумме 5160,0 тысяч тенге;
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 2687,0 тысяч тенге;

тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1947,0 мың теңге сомасында;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 2569,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға 3823,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 644,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы
В. Лазарева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ У. Наурузбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Б. Займулдынова
Мәслихаттың
2017 жылғы 2 маусымдағы
№ 112 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 59 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 1947,0 тысяч тенге;
доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 2569,0 тысяч тенге;
реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 3823,0 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2017 год в сумме 644,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
В. Лазарева
Секретарь
районного маслихата
А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
________________________ У. Наурузбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Узункольского района"
_________________________ Б. Займулдынова
Приложение
к решению маслихата
от 2 июня 2017 года № 112
Приложение
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 59
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы