2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 233 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 7337 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 46-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, 62-бабының 6-тармағына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 111 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7060 болып тіркелген, 2017 жылдың 31 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев
Әкімдіктің
2017 жылғы 6 қарашадағы
№ 233 қаулысына
қосымша
2017 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құның бір айдағы мөлшері (теңге)
1
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 6 ноября 2017 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2017 года № 7337. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района от 3 мая 2017 года № 111 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7060, опубликовано 31 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсембаев
Приложение
к постановлению акимата
от 6 ноября 2017 года № 233
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2017 год:
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Узункольский район село Узунколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района

140
28 617
3 жасқа дейін – 8 030 3-7 жас аралығы – 9 548
2
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
55
39 577
3 жасқа дейін – 6 909 3-7 жас аралығы – 7 360
3
Ұзынкөл ауданы, Миролюбовка ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
33 254
3 жасқа дейін – 5 942 3-7 жас аралығы – 6 508
4
Ұзынкөл ауданы, Новопокровка ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
28 730
3 жасқа дейін – 6 700 3-7 жас аралығы – 7 900
5
Ұзынкөл ауданы, Пресногорьковка ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі "Солнышко" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
28 915
3 жасқа дейін – 4 400 3-7 жас аралығы - 6000
6
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімінің "Сәуле" бөбектер - бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
90
40 874
3 жасқа дейін – 6 600 3-7 жас аралығы – 7 700
7
Ұзынкөл ауданы, Ершовка ауылы
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімінің" "Нұрбөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
27 861
3 жасқа дейін – 7 400 3-7 жас аралығы – 7 800
8
Ұзынкөл ауданы, Обаған ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Обаған орта мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
20
17 842
бір жас алты айдан 3 960
9
Ұзынкөл ауданы, Суворово ауылы
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Суворов орта мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
35
18 500

140
28 617
до 3-х лет – 8 030
от 3-7 лет – 9 548
2
Узункольский район село Узунколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдырған" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района"
55
39 577
до 3-х лет – 6 909
от 3-7 лет – 7 360
3
Узункольский район село Миролюбовка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района"
20
33 254
до 3-х лет – 5 942
от 3-7 лет – 6 508
4
Узункольский район село Новопокровка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района"
25
28 730
до 3-х лет – 6 700
от 3-7 лет – 7 900
5
Узункольский район село Пресногорьковка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Солнышко" отдела образования Узункольского района акимата Узункольского района"
40
28 915
до 3-х лет – 4 400
от 3-7 лет – 6 000
6
Узункольский район село Узунколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Сауле" отдела образования Узункольского района" акимата Узункольского района"
90
40 874
до 3-х лет – 6 600
от 3-7 лет – 7 700
7
Узункольский район село Ершовка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұрбөбек" отдела образования Узункольского района, акимата Узункольского района"
45
27 861
до 3-х лет – 7 400
от 3-7 лет – 7 800
8
Узункольский район село Убаган
Миницентр при коммунальном государственном учреждении "Убаганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
20
17 842
от одного года шести месяцев 3 960
9
Узункольский район село Суворово
Миницентр при коммунальном государственном учреждении "Суворовская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
35
18 500

бір жас алты айдан бастап 3 960

от одного года шести месяцев 3 960