Ұзынкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қаңтарда № 7439 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2676129,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 560486,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9142,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2490,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2104011,2 мың теңге;
2) шығындар – 2699191,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7988,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18037,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 10049,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31049,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31049,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1775849,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
3. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
2018 жыл-160775,0 мың теңге;
2019 жыл- 164065,0 мың теңге;
2020 жыл-171087,0 мың теңге.
2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетке Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген деп белгіленсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға ауысуға 69566,0 мың теңге сомасында;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты 25791,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 04.06.2018 № 204 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Узункольского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 13 декабря 2017 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 января 2018 года № 7439. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2676129,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 560486,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9142,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2490,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2104011,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2699191,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7988,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18037,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10049,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31049,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31049,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1775849,0 тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Узункольского сельского округа на:
2018 год – 160775,0 тысяч тенге;
2019 год – 164065,0 тысяч тенге;
2020 год – 171087,0 тысяч тенге.
Установить, что бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет на 2018-2020 годы не предусмотрены.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен возврат трансфертов в областной бюджет в связи с:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в сумме 69566,0 тысяч тенге;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в сумме 25791,5 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 04.06.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).

4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 5,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,9 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 04.06.2018 № 204 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай колданылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін республикалық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 04.06.2018 № 204 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін 8498,0 мың теңге сомасында.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 10932,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы интернетке қосуға 16131,0 мың теңге сомасында;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде оралмандар және қоныс аударушылар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарын өтеуге 1266,0 мың теңге сомасында;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуды 7911,4 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 128112,2 мың теңге сомасында;
аудандық мәдениет Үйі ғимаратын күрделі жөндеуге 50000,0 мың теңге сомасында;
әкімшілік шекараларды белгілеу және қазып салуға 1689,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 4048,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
мүйізді ірі қара малының нодулярлы дерматитке қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 2497,0 мың теңге сомасында;
жаңартылған мазмұн бойынша кітаптар сатып алуға 9945,5 мың теңге сомасында;
IT сыныптарының қосымша білім беретін педагогтарға жалақы төлеуге 243,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 5,9 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1,9 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 04.06.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).
4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 04.06.2018 № 204 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 8498 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 10932,0 тысячи тенге;
подключение организаций образования к высокоскоростному интернету в сумме 16131,0 тысяча тенге.
возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1266,0 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных учебных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы в сумме 7911,4 тысяч тенге;
средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 128112,2 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания районного Дома культуры в сумме 50000,0 тысяч тенге;
установление и пропашку административных границ в сумме 1689,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 4048,0 тысяч тенге;
утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 2497,0 тысяч тенге;
приобретение учебников по обновленному содержанию в сумме 9945,5 тысяч тенге;
заработную плату педагогам дополнительного образования IT классов в сумме 243,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).

7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 3008,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 16569,0 мың теңге сомасында;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 2500,0 мың теңге сомасында;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 4680,0 мың теңге сомасында;
жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген шығыстар сомасын өтеуге 53800,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 3164,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер 18037,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 238 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Алып тасталды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.09.2018 № 225 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2018 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы Ж. Тынынбаева
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы А. Бараншина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ У. Наурузбаева
2017 жылғы 13 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
Және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
Мемлекеттік мекемесінің бюджет
бөлімі секторының меңгерушісі
_________________ Г. Бобрешова
2017 жылғы 13 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті

7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 3008,0 тысяч тенге;
развитие рынка труда в сумме 16569,0 тысяч тенге;
доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 2500,0 тысяч тенге;
доплату за квалификацию педогогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования в сумме 4680,0 тысяч тенге;
доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов в сумме 53800,0 тысяч тенге;
реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 3164,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 18037,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 238 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Исключен решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.09.2018 № 225 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2018 год, согласно приложению 5.
12. Утвердить распределение трансфертов органам самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2018 год, согласно приложению 6.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии
Узункольского районного маслихата Ж. Тынынбаева
Секретарь Узункольского
районного маслихата А. Бараншина
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
___________________ У. Наурузбаева
"13" декабря 2017 года
Заведующая сектором бюджетного отдела
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
Узункольского района"
___________________ Г. Бобрешова
"13" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2017 года № 166
Районный бюджет на 2018 год

6053,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6053,0
15
Трансферттер
171087,0
1
Трансферттер
171087,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
171087,0
038
Субвенциялар
171087,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-10027,0
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10027,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10027,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
10027,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
10027,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
10027,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-10027,0
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Атқарушы орган бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылар
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
2
3
4
1
"Ұзынкөл ауданының Бауман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
2
"Ұзынкөл ауданының Ершов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
3
"Ұзынкөл ауданының Киев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
4
"Ұзынкөл ауданының Карл Маркс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5
"Ұзынкөл ауданының Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
6
"Ұзынкөл ауданының Суворов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
7
"Ұзынкөл ауданының Федоров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
8
"Ұзынкөл ауданының Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9
"Ұзынкөл ауданының Троебратское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
10
"Ұзынкөл ауданының Варваровка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11
"Ұзынкөл ауданының Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
12
"Ұзынкөл ауданының Петропавл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
13
"Ұзынкөл ауданының Пресногорьков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
14
"Ұзынкөл ауданының Россия ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
15
"Ұзынкөл ауданының Ряжское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
15
Трансферттер
12000,0
1
Трансферттер
12000,0

6053,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6053,0
15
Трансферты
171087,0
1
Трансферты
171087,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
171087,0
038
Субвенции
171087,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-10027,0
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
5
Погашение бюджетных кредитов
10027,0
01
Погашение бюджетных кредитов
10027,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
10027,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
10027,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
10027,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-10027,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 13 декабря 2017 года № 166
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 13 декабря 2017 года № 166
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2018 год
Исполнительный орган - администратор программ, распределитель лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Суворовского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Варваровка Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресногорьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Российского сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ряжское Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
Приложение 6
к решению маслихата
от 13 декабря 2017 года № 166
Распределение трансфертов органам самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2018 год
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
15
Трансферты
12000,0
1
Трансферты
12000,0