Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Қамбар, Тортай, Красная поляна, Спартак, Шоқпар, Қырықүй ауылдарын тарату туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 4 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 108/12 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5498 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таратылсын және есептік деректерден шығарылсын:
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылының құрамына енгізу арқылы Ақтоғай ауылдық округінің Қамбар ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылының құрамына енгізу арқылы Ақтоғай ауылдық округінің Тортай ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Қараоба ауылының құрамына енгізу арқылы Қараоба ауылдық округінің Красная поляна ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Қараоба ауылының құрамына енгізу арқылы Қараоба ауылдық округінің Спартак ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Муткенов ауылының құрамына енгізу арқылы Муткенов ауылдық округінің Шоқпар ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылының құрамына енгізу арқылы Шолақсор ауылдық округінің Қырықүй ауылы.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский

Об упразднении сел Камбар, Тортай, Красная поляна, Спартак, Шокпар, Кырыкуй Актогайского района Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 4 и решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 108/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2017 года № 5498
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение представительного и исполнительного органов Актогайского района акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и исключить из учетных данных:
село Камбар Актогайского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Актогай Актогайского района;
село Тортай Актогайского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Актогай Актогайского района;
село Красная поляна Караобинского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Караоба Актогайского района;
село Спартак Караобинского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Караоба Актогайского района;
село Шокпар Муткеновского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Муткенова Актогайского района;
село Кырыкуй Шолаксорского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Шолаксор Актогайского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата В. Берковский