Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 3 ақпандағы "Жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, Павлодар облысы қалаларының және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" № 427/48 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 156/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 5658 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 3 ақпандағы "Жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, Павлодар облысы қалаларының және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" № 427/48 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4953 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң Эталондық бақылау банкiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Крук
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

О признании утратившим силу решения областного маслихата от 3 февраля 2016 года № 427/48 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 16 октября 2017 года № 156/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2017 года № 5658
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 3 февраля 2016 года № 427/48 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Павлодарской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4953, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 марта 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Крук
Секретарь областного маслихата В. Берковский