Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы "2017 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 64/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 309/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 02 қарашада № 5668 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы "2017 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 64/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5430 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Қ. Қасеновке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "19" қарашадағы
№ 309/5 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "24" наурыздағы
№ 64/2 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының
өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары
бойынша 2017 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативтері, 1 бірлік үшін, теңге
Субсидияланатын көлем (бас, килограмм, дана)
Субсидиялау сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
Етті мал шаруашылығы
Асыл тұқымды және селекциялық жұмыс жүргізу
Тауарлы аналық бас
Базалық норматив
бас

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 24 марта 2017 года № 64/2 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2017 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 октября 2017 года № 309/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 ноября 2017 года № 5668
В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 марта 2017 года № 64/2 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5430, опубликовано 31 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от "19"
октября 2017 года № 309/5
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "24" марта 2017 года № 64/2
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития
племенного животноводства, повышения продуктивности
и качества продукции животноводства на 2017 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем (голов, килограмм, штук)
Сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
Мясное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы
Товарное маточное поголовье
Базовый норматив
голов