Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Павлодар облысының ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 438/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5837 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 317/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 29.11.2021 № 317/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 10-бабы 15) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Павлодар облысының ашық деректер тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" № 16/1 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5042 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Сарыарқа Самалы" және "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
3. "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ақпарат
және коммуникациялар министрі Д. Абаев
2017 жылғы "29" желтоқсан
Павлодар облысы
әкімдігінің 2017
жылғы "29" желтоқсандағы
№ 438/6 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің интернет-порталында
орналастырылатын ашық деректердің тізбесі

Об утверждении перечня открытых данных Павлодарской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 438/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2018 года № 5837. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 317/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29.11.2021 № 317/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень открытых данных Павлодарской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 27 января 2016 года № 16/1 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5042, опубликовано 14 апреля 2016 года в газетах "Сарыарқа Самалы" и "Звезда Прииртышья").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан Д. Абаев
"29" декабря 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от
"29" декабря 2017 года № 438/6
Перечень открытых данных Павлодарской области,
размещаемых на интернет-портале открытых данных

100
Павлодар облысының тіркелген діни бірлестіктері және олардың филиалдары
Жылына екі рет
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
басшының ТАӘ;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы;
ресми сайт
101
Павлодар облысының діни оқу орындары
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 115-іне Қ қарай
қ
қ
АЖО
"Павлодар облысының ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
басшының ТАӘ;
көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
білім алушылар саны;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы;
ресми сайт
102
Павлодар облысының діни ғимараттары
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
басшының ТАӘ;
сыйымдылығы;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы;
ресми сайт
103
Павлодар облысының тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
Іс-шараның қазақ тілінде атауы;
іс-шараның орыс тілінде атауы;
өткізу күні;
өтетін орны қазақ тілінде;
өтетін орны орыс тілінде;
байланыс телефондары
Ауыл шаруашылығы
104
Павлодар облысының агроөнеркәсіптік кешен объектілері (соның ішінде етті қайта өңдеуші кәсіпорындар, орман және балық шаруашылығында өнімдерді өндіру кәсіпорындары)
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
БСН;
басшының ТАӘ;
көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы

100
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы Павлодарской области
Два раза в год
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление информации и общественного развития Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
ФИО руководителя;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
101
Духовные учебные заведения Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление информации и общественного развития Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
численность обучающихся;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
102
Культовые сооружения Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление информации и общественного развития Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
ФИО руководителя;
вместимость;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
103
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области"
Наименование мероприятия на казахском языке;
наименование мероприятия на русском языке;
дата проведения;
место проведения на казахском языке;
место проведения на русском языке;
контактные телефоны
Сельское хозяйство
104
Объекты агропромышленного комплекса Павлодарской области (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве)
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты

105
Павлодар облысы бойынша ауыл шаруашылығы жалпы өнімінің көлемі
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Кезең;
ауыл шаруашылығы өнімдерінің түрі қазақ тілінде;
ауыл шаруашылығы өнімдерінің түрі орыс тілінде;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
жалпы өнім көлемі;
өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда динамика
106
Павлодар облысы бойынша өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Кезең;
өнімнің қазақ тілінде атауы;
өнімнің орыс тілінде атауы;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
өндіріс көлемі;
өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда динамика
107
Павлодар облысы бойынша ірі қара мал басы
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Кезең;
қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
саны (мың дана);
өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда динамика
108
Павлодар облысы бойынша жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорындар
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
БСН;
басшының ТАӘ;
көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы
Қаржы
109
Павлодар облысы бойынша жекешелендіру туралы ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының қаржы басқармасы" ММ
Қала/ауданның қазақ тілінде атауы;
қала/ауданның орыс тілінде атауы;
іске асырылған объектілердің атауы қазақ тілінде;
іске асырылған объектілердің атауы орыс тілінде;
іске асырылған объектілердің саны мен түрі қазақ тілінде;
іске асырылған объектілердің саны мен түрі орыс тілінде;
іске асыру әдісі қазақ тілінде;
іске асыру әдісі орыс тілінде;
жалпы сомасы
110
Павлодар облысы бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімгерлік басқаруға беру туралы ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының қаржы басқармасы" ММ
Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
шарттардың саны;
алаңы (шаршы метр);
жоспарланып отырған түсімдер (мың теңге);
нақты түсімдер (мың теңге);
орындау пайызы

105
Объем валовой продукции сельского хозяйства Павлодарской области
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Период;
вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем валовой продукции;
динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
106
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц Павлодарской области
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Период;
наименование продукции на казахском языке;
наименование продукции на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем производства;
динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
107
Поголовье крупного рогатого скота Павлодарской области
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Период;
наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
численность (тысяч штук);
динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
108
Предприятия по производству плодоовощной продукции Павлодарской области
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
Финансы
109
Информация по приватизации Павлодарской области
По мере необходимости
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Павлодарской области"
Наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
наименование реализованных объектов на казахском языке;
наименование реализованных объектов на русском языке;
количество и тип реализованных объектов на казахском языке;
количество и тип реализованных объектов на русском языке;
способ реализации на казахском языке;
способ реализации на русском языке;
общая сумма
110
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Павлодарской области
По мере необходимости
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Павлодарской области"
Наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
количество договоров;
площадь (квадратный метр);
планируемые поступления (тысяч тенге);
фактические поступления (тысяч тенге);
процент исполнения

111
Павлодар облысының коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға беру конкурстары туралы деректер
Қажеттілігіне қарай
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының қаржы басқармасы" ММ
Қала/аудан қазақ тілінде атауы;
қала/аудан орыс тілінде атауы;
объектінің атауы қазақ тілінде;
объектінің атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
өтінушілер саны;
нарықтық құны (теңге);
баланстық құны;
сауда-саттықты жүргізу күні, уақыты және орны;
сенімгерлік басқаруға беру мерзімі (әрқайсысы бойынша нақтылау)
Құрылыс
112
Павлодар облысы әлеуметтік маңызы бар объектілерінің құрылысы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының құрылыс басқармасы" ММ
Объектінің қазақ тілінде атауы;
объектінің орыс тілінде атауы;
құрылыс алаңы;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
құрылыстың басталуы;
пайдалануға енгізудің жоспарланған күні;
тапсырыс беруші қазақ тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефон;
электрондық пошта
113
Павлодар облысы тұрғын үйлерінің құрылысы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының құрылыс басқармасы" ММ
Объектінің қазақ тілінде атауы;
объектінің орыс тілінде атауы;
құрылыс алаңы;
қабаттардың саны;
пәтерлер саны;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
құрылыстың басталуы;
пайдалануға енгізудің жоспарланған күні;
тапсырыс беруші қазақ тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефон;
электрондық пошта
114
Павлодар облысы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының құрылыс басқармасы" ММ
Объектінің қазақ тілінде атауы;
объектінің орыс тілінде атауы;
құрылыс алаңы;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
құрылыстың басталуы;
пайдалануға енгізудің жоспарланған күні;
тапсырыс беруші қазақ тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігелік ұйым) қазақ тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефон;
электрондық пошта

111
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности Павлодарской области
По мере необходимости
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Павлодарской области"
Наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
количество заявителей;
рыночная стоимость, тенге;
балансовая стоимость, тенге;
дата, время и место проведения торгов;
срок передачи на доверительное управление
(детализация по каждому)
Строительство
112
Строительство объектов социального назначения Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Павлодарской области"
Наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата ввода в эксплуатацию;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
113
Строительство жилых домов Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Павлодарской области"
Наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
количество этажей;
количество квартир;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата ввода в эксплуатацию;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
114
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Павлодарской области"
Наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата ввода в эксплуатацию;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта

115
Павлодар облысы бойынша пайдалануға берілген шаршы метр тұрғын үй көлемі
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының құрылыс басқармасы" ММ
Кезең;
коммерциялық тұрғын үй (мың шаршы метр);
ЖАО-да кезекте тұрғандарға жалға беру үшін тұрғын үй салу (мың шаршы метр);
жеке тұрғын үй құрылысы (мың шаршы метр);
пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы алаңы (мың шаршы метр);
тұрғын үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы барлық санаттар үшін кредиттік тұрғын үй (мың шаршы метр)
116
Павлодар облысының бұзуға жоспарланған саяжай учаскелері туралы мәліметтер
Жарты жылда бір рет
Есепті кезеңнен айдың 15-іне қарай
АЖО
Павлодар облысы қалаларының әкімдері
Саяжай алқабының (бау-бақша шаруашылығының) атауы қазақ тілінде;
саяжай алқабының (бау-бақша шаруашылығының) атауы орыс тілінде;
бұзуға жататын аумақ;
геопозиция;
бұзудың жоспарланған мерзімі
Индустриялық-инновациялық даму
117
Павлодар облысының өнеркәсібі бойынша статистикалық мәліметтер (тау-кен өндіру өнеркәсібі және карьерлерді қазу көлемі, басқа металды емес минералдық өнімдер өндіру көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімдерінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі)
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" ММ
Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
статистикалық көрсеткіш орыс тілінде;
кезең;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
көлемі;
өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда динамика
118
Павлодар облысының өнеркәсіп объектілері
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
БСН;
басшының ТАӘ;
бағыты қазақ тілінде;
бағыты орыс тілінде;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары;
электрондық пошта мекенжайы;
ресми сайт
119
Павлодар облысының кең таралған пайдалы қазбаларын өндіру бойынша деректер
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" ММ
Өндіру көлемі қазақ тілінде;
өндіру көлемі орыс тілінде;
есепті кезең;
ағымдағы есепті кезеңдегі өндіру көлемі;
алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру

115
Объем введенных квадратных метров жилья Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства Павлодарской области"
Период;
коммерческое жилье (тысяч квадратных метров);
арендное жилье для очередников МИО (тысяч квадратных метров);
индивидуальное жилищное строительство (тысяч квадратных метров);
общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов (тысяч квадратных метров);
кредитное жилье через систему Жилстройсбережении для всех категории (тысяч квадратных метров)
116
Сведения по планируемому сносу дачных участков Павлодарской области
Раз в полугодие
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
Акимы городов Павлодарской области
Наименование дачного массива (садоводства) на казахском языке;
наименование дачного
массива (садоводства) на русском языке;
территория, подпадающая под снос;
геопозиция;
планируемый срок сноса
Индустриально-инновационное развитие
117
Статистические данные по промышленности Павлодарской области
(объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление индустриально-инновационного развития Павлодарской области"
Статистический показатель на казахском языке;
статистический показатель на русском языке;
период;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем;
динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
118
Объекты промышленности Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление индустриально-инновационного развития Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
119
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых Павлодарской области
Ежемесячно
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области"
Объем добычи на казахском языке;
объем добычи на русском языке;
отчетный период;
объем добычи за текущий отчетный период;
сравнение с предыдущим отчетным периодом

120
Павлодар облысының кен орындары
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" ММ
Кен орнының қазақ тілінде атауы;
кен орнының орыс тілінде атауы;
кен орнының түрі қазақ тілінде;
кен орнының түрі орыс тілінде;
көлемі;
қызмет көрсетуші ұйым;
кен орнының орналасуы;
геопозиция
121
Павлодар облысының барлық қалалары мен елді мекендерінің бас жоспарларының схемалары және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
Қазақ тіліндегі атауы;
орыс тіліндегі атауы;
жоба түрі қазақ тілінде;
жоба түрі орыс тілінде;
бастапқы жылдағы халық саны (жыл/адам);
есептік мерзімдегі халық саны (жыл/адам);
жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде;
жобаға тапсырыс беруші орыс тілінде;
жобаны әзірлеуші қазақ тілінде;
жобаны әзірлеуші орыс тілінде;
бекітілген күні, кіммен бекітілді, шешімінің № қазақ тілінде;
бекітілген күні, кіммен бекітілді, шешімінің № орыс тілінде;
нақты жай-күйі (жинақылығы, Auto CAD, Coreldraw және тағы басқалары (бар болған жағдайда) бағдарламасында әзірленді, әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде;
нақты жай-күйі (жинақылығы, Auto CAD, Coreldraw және тағы басқалары (бар болған жағдайда) бағдарламасында әзірленді, әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде
122
Павлодар облысының коммерциялық мақсаттар үшін іске асырылған жер учаскелері туралы
Жыл сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы" ММ
Қала/аудан қазақ тілінде атауы;
қала/аудан орыс тілінде атауы;
аукциондар саны;
учаскелер саны;
аукцион арқылы сатылған жер көлемі (гектар);
бағасы (мың тенге);
құқық түрі қазақ тілінде;
құқық түрі орыс тілінде
123
Павлодар облысының аудандары мен облыстық маңызы бар қалалары бөлінісінде жер санаттары бойынша жер қорын бөлу
Жарты жылда бір рет
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-іне қарай
АЖО
"Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы" ММ
Аудан/облыстық маңызы бар қала атауы қазақ тілінде;
Аудан/облыстық маңызы бар қала атауы орыс тілінде;
жер санатының атауы қазақ тілінде;
жер санатының атауы орыс тілінде;
әрбір санат бөлінісіндегі жер көлемі;
есепті кезең;
геопозиция

120
Месторождения Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области"
Наименование месторождения на казахском языке;
наименование месторождения на русском языке;
вид месторождения на казахском языке;
вид месторождения на русском языке;
объем;
обслуживающая организация;
расположение месторождения;
геопозиция
121
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление архитектуры и градостроительства Павлодарской области"
Наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
тип проекта на казахском языке;
тип проекта на русском языке;
численность населения на исходный год (год/человек);
численность населения на расчетный срок (год/человек);
заказчик проекта на казахском языке;
заказчик проекта на русском языке;
разработчик проекта на казахском языке;
разработчик проекта на русском языке;
дата утверждения, кем, № решения на казахском языке;
дата утверждения, кем, № решения на русском языке;
фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке;
фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке
122
О реализованных для коммерческих целей земельных участках Павлодарской области
Ежегодно
К 15 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление земельных отношений Павлодарской области"
Наименование города/района на казахском языке;
наименование; города/района на русском языке;
количество аукционов;
количество участков;
площадь земли, проданной через аукцион (гектар);
цена (тысяч тенге);
вид права на казахском языке;
вид права на русском языке
123
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и городов областного значения Павлодарской области
Раз в полугодие
К 25 числу следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление земельных отношений Павлодарской области"
Наименование района/города областного значения на казахском языке;
наименование района/города областного значения на русском языке;
наименование категории земель на казахском языке;
наименование категории земель на русском языке;
площадь земель в разрезе каждой категории;
отчетный период;
геопозиция