Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 204/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 5661 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 179/24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 16.11.2022 № 179/24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодару
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 октября 2017 года № 204/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2017 года № 5661. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2022 года № 179/24
Сноска. Утратило силу - решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16.11.2022 № 179/24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 145 бұйрығына, Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 89/4 қаулысына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", постановлением акимата Павлодарской области от 7 апреля 2015 года № 89/4 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қоса беріліп отырған Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрғын үй-коммуналдық мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Айтышев
Қалалық мәслихат хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
17 қазанындағы № 204/26
шешімімен
бекітілген
Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың
түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
2
3
4
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодару.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по жилищно-коммунальному хозяйству.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Айтышев
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Утверждены
решением Павлодарского
городского маслихата
от 17 октября 2017 года
№ 204/26
Нормы образования и накопления
коммунальных отходов по городу Павлодару
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, куб. метр на 1 расчетную единицу в год
1
2
3
4
1
Домовладения благоустроенные
1 житель