Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 138/18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 205/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 02 қарашада № 5667 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 520/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 16.09.2020 № 520/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 138/18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5440 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірде "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Павлодар қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларында және оның сипаттамасында:
"Қызметтік куәліктің сипаттамасы" 3-тарауында 9, 10-тармақтарда қазақ тіліндегі нұсқасында "Куәліктің" деген сөздер "Қызметтік куәліктің" деген сөздерге өзгертілсін;
"Қорытынды ережелер" 4-тарауында:
13-тармақта "Кадр қызметі" сөздері "Мәслихат аппаратының басшысы" сөздерімен өзгертілсін;
15-тармақта "кадр қызметіне" сөздері "мәслихат аппаратының басшысына" сөздерімен өзгертілсін;
16-тармақта "кадр қызметі" сөздері "мәслихат аппаратының басшысы" сөздерімен өзгертілсін;
17-тармақта "кадр қызметіне" сөздері "мәслихат аппаратының басшысына" сөздерімен өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Айтышев
Қалалық мәслихат хатшысы З. Мұқашева

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 15 марта 2017 года № 138/18 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" и его описание"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 октября 2017 года № 205/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 ноября 2017 года № 5667. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 520/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16.09.2020 № 520/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 15 марта 2017 года № 138/18 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5440, опубликованное 7 апреля 2017 года в газетах "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в Правилах выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" и его описании утвержденных указанным решением:
в 3 главе "Описание служебного удостоверения" в пунктах 9, 10 в казахском варианте заменить слова "Куәліктің" на слова "Қызметтік куәліктің";
в 4 главе "Заключительные положения":
в пункте 13 слова "кадровой службой" заменить словами "руководителем аппарата маслихата";
в пункте 15 слова "кадровую службу" заменить словами "руководителя аппарата маслихата";
в пункте 16 слова "кадровая служба" заменить словами "руководитель аппарата маслихата";
в пункте 17 слова "в кадровую службу" заменить словами "руководителю аппарата маслихата".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Павлодарского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Айтышев
Секретарь городского маслихата З. Мукашева