Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 1380/39 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 08 желтоқсанда № 5722 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 360/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 360/11 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 709/20 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5568 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Т. Қ. Сқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 21 ноября 2017 года № 1380/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 декабря 2017 года № 5722
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Павлодара:
1) постановление акимата города Павлодара от 30 марта 2017 года № 360/11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485, опубликованное 5 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) постановление акимата города Павлодара от 12 июня 2017 года № 709/20 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Павлодара от 30 марта 2017 года № 360/11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5568, опубликованное 26 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Скакова Т. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодар Н. Ашимбетов