Ақсу қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 69/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5389 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 623/23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 февраля 2017 года № 69/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2017 года № 5389. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 5 октября 2017 года № 623/23 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 05.10.2017 № 623/23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 05.10.2017 № 623/23 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақсу қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері, осы қаулының қосымшасына сәйкес, бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 13 ақпандағы
№ 69/1 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Аксу, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 13 февраля 2017 года № 69/1
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Аксу

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 15.05.2017 № 294/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мекемелеріндегі тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны, кем дегенде (теңге)
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, (теңге)
Ата-анасының айына ақы төлеу мөлшері, (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 2 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
225
(жергілікті бюджет)
31005
23113
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
2
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының түзету үлгісіндегі № 12 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
212
(жергілікті бюджет)
49394
39498
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
3
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу кентінің № 14 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
130
(жергілікті бюджет)
36202
25933
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
4
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 16 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
31378
21278
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
5
Ақсу қаласы әкімдігінің, "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 18 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
(жергілікті бюджет)
31233
21030
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
6
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 19 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
32437
22337
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
7
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 24 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
(жергілікті бюджет)
31238
22024
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
8
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
130
(жергілікті бюджет)
41056
31479
5 жасқа дейін - 10500;
5 жастан бастап - 7 жасқа дейін - 8500.
9
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 15.05.2017 № 294/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования в месяц, (в тенге)
Размер родительской платы в месяц, (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
225
(местный бюджет)
31005
23113
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 коррекционного типа города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
212
(местный бюджет)
49394
39498
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 поселка Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
130
(местный бюджет)
36202
25933
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
31378
21278
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
175
(местный бюджет)
31233
21030
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
32437
22337
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
280
(местный бюджет)
31238
22024
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
130
(местный бюджет)
41056
31479
до 5 лет - 10500;
от 5 - до 7 лет - 8500.
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" бөбектер бақшасы" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу