Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 50/1 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 423/14 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 5584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 50/1 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4297 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпанда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Қ.З. Арыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов

О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 21 января 2015 года № 50/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 12 июля 2017 года № 423/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2017 года № 5584
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 21 января 2015 года № 50/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4297, опубликованное 20 февраля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Арынова К.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов