Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 140/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 5679 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"14267473" деген сандар "14108205" деген сандармен ауыстырылсын;
"6365261" деген сандар "6357077" деген сандармен ауыстырылсын;
"33528" деген сандар "20587" деген сандармен ауыстырылсын;
"23326" деген сандар "44451" деген сандармен ауыстырылсын;
"7845358" деген сандар "7686090" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "14768641" деген сандар "14609373" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XVII кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 3
қарашадағы № 140 /17 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған X сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 71/10 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 140/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2017 года № 5679
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14267473" заменить цифрами "14108205";
цифры "6365261" заменить цифрами "6357077";
цифры "33528" заменить цифрами "20587";
цифры "23326" заменить цифрами "44451";
цифры "7845358" заменить цифрами "7686090";
в подпункте 2) цифры "14768641" заменить цифрами "14609373";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата (XVII
внеочередная сессия VI созыв)
от 3 ноября 2017 года № 140/17
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(X сессия VI созыв) от 26
декабря 2016 года № 71/10
Бюджет города Аксу на 2017 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5