Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 143/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 5695 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 6 қарашадағы № 362/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 06.11.2019 № 362/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдиниет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына тиісті жылдың жылу маусымына отын сатып алу үшін 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Ақсу қалалық мәслихаты шешімдерінің күші, қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XVII кезектен тыс
сессия) 2017 жылғы 3
қарашадағы № 143/17 шешіміне
қосымша
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Ақсу аймағының елді мекендерінде тұратын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы" № 78/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3330 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Ақсу аймағының елді мекендерінде тұратын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы" № 78/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 218/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3800 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған);

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 143/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2017 года № 5695. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 6 ноября 2019 года № 362/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 06.11.2019 № 362/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей на приобретение топлива в период отопительного сезона соответствующего года специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу.
2. Признать утратившими силу решения Аксуского городского маслихата, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовании.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XVII внеочередная сессия
VI созыв)
от 3 ноября 2017 года № 143/17
1. Решение Аксуского городского маслихата от 7 декабря 2012 года № 78/10 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах Аксуского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3330, опубликованное 16 января 2013 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь");
2. Решение Аксуского городского маслихата от 16 апреля 2014 года № 218/30 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 7 декабря 2012 года № 78/10 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах Аксуского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3800, опубликованное 17 мая 2014 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь");

3. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Ақсу аймағының елді мекендерінде тұратын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек тағайындау туралы" № 78/10 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" № 15/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған).

3. Решение Аксуского городского маслихата от 14 апреля 2016 года № 15/2 "О внесении дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 7 декабря 2012 года № 78/10 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах Аксуского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5108, опубликованное 13 мая 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь").