Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің Евгеньевка ауылы, Үштерек ауылы және Сольветка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5709 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Евгеньевка селолық округінің Евгеньевка ауылы, Үштерек ауылы және Сольветка ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Евгеньевка селолық округінің Евгеньевка ауылындағы келесі көшелері:
"Интернациональная" көшесі "Достық" көшесі болып;
"Джамбула" көшесі "Жамбыл Жабаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Евгеньевка селолық округінің Үштерек ауылындағы келесі көшелері:
"Оштерекская" көшесі "Үштерек" көшесі болып;
"1 линия" көшесі "Атамекен" көшесі болып;
"2 линия" көшесі "Шоқан Уәлиханов" көшесі болып;
"1 участок" көшесі "Әл-Фараби" көшесі болып қайта аталсын.
3. Евгеньевка селолық округінің Сольветка ауылындағы келесі көшелері:
"Калинина" көшесі "Қаныш Сәтбаев" көшесі болып;
"Ленин" көшесі "Ахмет Байтұрсынов" көшесі болып қайта аталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі Т. Бейсенбаева

О переименовании улиц села Евгеньевка, села Уштерек и села Сольветка Евгеньевского сельского округа города Аксу
Решение акима Евгеньевского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 13 ноября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области от 29 ноября 2017 года № 5709
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Евгеньевка, села Уштерек и села Сольветка Евгеньевского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Евгеньевского сельского округа города Аксу РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Евгеньевка Евгеньевского сельского округа:
улицу "Интернациональная" на улицу "Достық";
улицу "Джамбула" на улицу "Жамбыла Жабаева".
2. Переименовать следующие улицы в селе Үштерек Евгеньевского сельского округа:
улицу "Оштерекская" на улицу "Үштерек";
улицу "1 линия" на улицу "Атамекен";
улицу "2 линия" на улицу "Чокана Валиханова";
улицу "1 участок" на улицу "Аль-Фараби".
3. Переименовать следующие улицы в селе Сольветка Евгеньевского сельского округа:
улицу "Калинина" на улицу "Каныша Сатпаева";
улицу "Ленина" на улицу "Ахмета Байтурсынова".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Бейсенбаева