Екібастұз қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 474/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 5517 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 1221/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 13.10.2017 № 1221/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 18 апреля 2017 года № 474/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 мая 2017 года № 5517. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 октября 2017 года № 1221/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.10.2017 № 1221/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Экибастузе согласно приложению к настоящему постановлению.

4500
(2 жастан 6 жасқа дейін)
27
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
(республикалық бюджет)
6985 (республикалық бюджет)
6985 (республикалық бюджет)
5000
(2 жастан 6 жасқа дейін)
28
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
(республикалық бюджет)
7042 (республикалық бюджет)
7042 (республикалық бюджет)
4000
(2 жастан 6 жасқа дейін)
29
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
(республикалық бюджет)
13600 (республикалық бюджет)
13600 (республикалық бюджет)
7200
(2 жастан 6 жасқа дейін)
30
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
(республикалық бюджет)
23466 (республикалық бюджет)
23466 (республикалық бюджет)
5500
(2 жастан 6 жасқа дейін)
31
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
(республикалық бюджет)
18958 (республикалық бюджет)
18958 (республикалық бюджет)
3500
(2 жастан 6 жасқа дейін)
32
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
(республикалық бюджет)
21572 (республикалық бюджет)
21572 (республикалық бюджет)
7600
(2 жастан 6 жасқа дейін)
33
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
(республикалық бюджет)
13846
(республикалық бюджет)
13846
(республикалық бюджет)
8450
(2 жастан 6 жасқа дейін)
34
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Шідерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
(республикалық бюджет)
20112 (республикалық бюджет)
20112 (республикалық бюджет)
4200

4500
(от 2 до 6 лет)
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 отдела образования акимата города Экибастуза"
50 (республиканский бюджет)
6985 (республиканский бюджет)
6985 (республиканский бюджет)
5000
(от 2 до 6 лет)
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 отдела образования акимата города Экибастуза"
50 (республиканский бюджет)
7042 (республиканский бюджет)
7042 (республиканский бюджет)
4000
(от 2 до 6 лет)
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдел образования акимата города Экибастуза"
50 (республиканский бюджет)
13600 (республиканский бюджет)
13600 (республиканский бюджет)
7200
(от 2 до 6 лет)
30
Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
20 (республиканский бюджет)
23466 (республиканский бюджет)
23466 (республиканский бюджет)
5500
(от 2 до 6 лет)
31
Коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
20 (республиканский бюджет)
18958 (республиканский бюджет)
18958 (республиканский бюджет)
3500
(от 2 до 6 лет)
32
Коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
15 (республиканский бюджет)
21572 (республиканский бюджет)
21572 (республиканский бюджет)
7600
(от 2 до 6 лет)
33
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
50 (республиканский бюджет)
13846 (республиканский бюджет)
13846 (республиканский бюджет)
8450
(от 2 до 6 лет)
34
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза"
20 (республиканский бюджет)
20112 (республиканский бюджет)
20112 (республиканский бюджет)
4200