3 667 892
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
2 604 117
соның ішінде:
1.1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 240 036
жалпы орта білім беретін мектептерде шахмат үйірмелерін ашуға
26 694
жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін ұстауға (1200 орынды мектепті ұстауға)
131 600
білім беру ұйымдарын спорттық жабдықтармен қамтамасыз етуге
27 796
білім беру саласында ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға, соның ішінде:
94 127
- мектептер үшін компьютерлік техниканы сатып алу
19 500
- мектептерді робототехника кабинеттерімен қамтамасыз ету
13 152
- білім беру объектілерін жөндеу
61 475
футболды дамытуға
50 000
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
17 232
- көшу келушілер және оралмандар үшін тұрғын үй (жалға алу) жалдау бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
4 272
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
12 960
санитарлық союға бағытталған, бруцеллезбен ауырған, ауыл шаруашылық малдарының құнын өтеуге
9 402
аудандық маңызды автомобиль жолдарын және елді мекендер көшелерін орташа және ағымдағы жөндеуге
117 098
елді мекендерді абаттандыру және жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге, жылумен жабдықтау жүйелерін күрделі жөндеуге
588 300
футбол алаңдарын жайғастыруға
50 000
мәдениет саласында ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға
95 163
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының баспанасын сатып алуға
32 624
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 364 081
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
95 535
жергілікті бюджеттерден дамытуға мақсатты трансферттер
229 952
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
55 847
- қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
53 619
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
302 498
- көлік инфрақұрылымын дамытуға
626 630
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
561 237
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
196 122
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
8 562
- тілдік курстар бойынша өтілінен өткен, мұғалімдерге үстемеақы
939
- алмастыруға шығындар
7 623
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға (жартылай стационарлық жағдайда)
38 974
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылық көмекті енгізуге
5 590
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:

3 667 892
1.
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
2 604 117
в том числе:
1.1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
1 240 036
на открытие шахматных кружков в общеобразовательных школах
26 694
на содержание вновь вводимых объектов образования (содержание школы на 1200 мест)
131 600
на обеспечение организаций образования спортинвентарем
27 796
на расходы текущего и капитального характера в сфере образования, в том числе:
94 127
- приобретение компьютерной техники для школ
19 500
- обеспечение школ кабинетами робототехники
13 152
- ремонт объектов образования
61 475
на развитие футбола
50 000
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
17 232
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4 272
- краткосрочное профессиональное обучение
12 960
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
9 402
на средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
117 098
на капитальный ремонт систем теплоснабжения, проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов
588 300
на обустройство футбольных полей
50 000
на расходы текущего и капитального характера в сфере культуры
95 163
на приобретение жилья государственного коммунального фонда
32 624
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1 364 081
на развитие системы водоснабжения и водоотведения
95 535
целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
229 952
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
55 847
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
53 619
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
302 498
на развитие транспортной инфраструктуры
626 630
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
561 237
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
196 122
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
8 562
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
939
- расходы на замещение
7 623
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе (в условиях полустационара)
38 974
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5 590
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе: