2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 201/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5761 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы (VI сайланған XVIII сессия) "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 175/18 шешіміне сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 458 502 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 033 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56 074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 513 073 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 5 855 628 мың теңге;
2) шығындар – 28 183 709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 507 986 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 778 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 270 444 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -86 729 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 82 294 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 169 023 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -4 146 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 146 464 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 23.01.2018 № 219/26 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.04.2018 № 230/27 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2018 № 260/31 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2018 № 278/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2018 № 288/34 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 301/35 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға облыстық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, 16,5 пайыз мөлшерінде;
2) әлеуметтік салық бойынша – 16,5 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.07.2018 № 278/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26 декабря 2017 года № 201/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2017 года № 5761
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решения Павлодарского областного маслихата (XVIII сессия, VI созыв) от 14 декабря 2017 года № 175/18 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый Экибастузский городской бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 458 502 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 033 727 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 074 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 513 073 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 855 628 тысячи тенге;
2) затраты – 28 183 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 507 986 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 778 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 270 444 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -86 729 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 82 294 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 169 023 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 146 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 146 464 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23.01.2018 № 219/26 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.04.2018 № 230/27 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.06.2018 № 260/31 (вводится в действие с 01.01.2018); от 02.07.2018 № 278/32 (вводится в действие с 01.01.2018); от 11.09.2018 № 288/34 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 301/35 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть на 2018 год нормативы отчислений в областной бюджет:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 16,5 процента;
2) по социальному налогу – 16,5 процента.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.07.2018 № 278/32 (вводится в действие с 01.01.2018).

3. 2018 жылға қалалық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, 83,5 пайыз мөлшерінде;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, 100 пайыз мөлшерінде.
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, 83,5 пайыз мөлшерінде;
4) әлеуметтік салық бойынша, 83,5 пайыз мөлшерінде.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.07.2018 № 278/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік алымдар 3 337 044 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. Қалалық бюджетте поселкелердің бюджеттеріне берілетін, бюджеттік субвенциялар қарастырылсын, соның ішінде:
2018 жылы:
Солнечный поселкесіне - 109 805 мың теңге;
Шідерті поселкесіне - 78 211 мың теңге;
2019 жылы:
Солнечный поселкесіне - 101 884 мың теңге;
Шідерті поселкесіне - 79 255 мың теңге;
2020 жылы:
Солнечный поселкесіне - 106 297 мың теңге;
Шідерті поселкесіне - 82 467 мың теңге.
5-1. 2018 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде Шідерті поселкесі бюджетіне жалпы сомасы 57 725 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
33 862 мың теңге - мәдениет объектілерін жөндеуге;
17 711 мың теңге - поселкешілік автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
4 363 мың теңге – білім беру объектілерін ағымдағы жөндеуге;
1 789 мың теңге - электр желілерін және жабдықтардарды ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2018 № 230/27 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 301/35 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Қалалық бюджетте бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде поселкелер әкімдеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер қызметтік автокөлік сатып алуға 2018 жылға 6 697 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.07.2018 № 278/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналасатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда 2018 жылы жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

3. Учесть на 2018 год нормативы отчислений в городской бюджет:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 83,5 процента;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 83,5 процента;
4) по социальному налогу в размере 83,5 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.07.2018 № 278/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 3 337 044 тысячи тенге.
5. Предусмотреть в городском бюджете субвенций, передаваемые из городского бюджета, в бюджет поселков, в том числе:
2018 год:
поселок Солнечный – 109 805 тысяч тенге;
поселок Шидерты - 78 211 тысяч тенге;
2019 год:
поселок Солнечный – 101 884 тысячи тенге;
поселок Шидерты - 79 255 тысяч тенге
2020 год:
поселок Солнечный – 106 297 тысяч тенге;
поселок Шидерты - 82 467 тысячи тенге.
5-1. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Шидерты в общей сумме 57 725 тысяч тенге, в том числе:
33 862 тысячи тенге - на ремонт объектов культуры;
17 711 тысяч тенге - на проведение капитального, среднего и текущего ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
4 363 тысячи тенге - на текущий ремонт объектов образования;
1 789 тысяч тенге - на текущий ремонт электрических сетей и оборудования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2018 № 230/27 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 30.11.2018 № 301/35 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета передаваемые акимам поселков в рамках внедрения четвертого уровня бюджета в сумме 6 697 тысяч тенге на приобретение служебного автотранспорта.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02.07.2018 № 278/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемым из местных бюджетов, установить в 2018 году повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 38 298 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 23.01.2018 № 219/26 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 301/35 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. Жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 05.04.2018 № 230/27 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 4-қосымшаға сәйкес қаланың 2018 жылға арналған бюджетін орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
11. 5-қосымшаға сәйкес ауылдық округтердің, ауылдардың 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
12. 6-қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бекітілсін.
13. 7-қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 38 298 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23.01.2018 № 219/26 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 301/35 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Исключен решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.04.2018 № 230/27 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ сел, сельских округов на 2018 год согласно приложению 5.
12. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2018 год согласно приложению 6.
13. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2018 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 7.

14. 8-қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген бюджеттік кредиттер ескерілсін.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Сиваракша
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
26 желтоқсан (VІ шақырылған
кезекті ХХV сессия)

14. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2018 год бюджетные кредиты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 8.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Сиваракша
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХV сессия,
VI созыв)
от 26 декабря 2017 года

008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер

008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Село имени академика Алькея Маргулана
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения

4 798 628
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 770 918
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
23 326
- тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы
17 109
- оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін шығыстар
6 217
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде:
55 599
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
44 599
- тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
11 000
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
91 613
- жалақыны ішінара субсидиялауға
26 667
- жастар тәжірибесіне
31 541
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
13 002
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар
10 836
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидия беру
9 567
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
45 392
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
40 472
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
4 920
халықты жұмыспен қамту Орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 602
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15 733
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2 310
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
31 440
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
217 191
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
1 279 712
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
3 027 710
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
277 514
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
600 000
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайғастыруға
945 005
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға

4 798 628
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1 770 918
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
23 326
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
17 109
- расходы на замещение на период обучения основного сотрудника
6 217
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе, в том числе:
55 599
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
44 599
- на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 000
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
91 613
- на частичное субсидирование заработной платы
26 667
- на молодежную практику
31 541
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
13 002
- гранты на реализацию новых бизнес идей
10 836
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
9 567
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
45 392
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
40 472
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 920
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
8 602
на выплату государственной адресной социальной помощи
15 733
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 310
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
31 440
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
217 191
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 279 712
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
3 027 710
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
277 514
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
600 000
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
945 005
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

1 205 191
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
26 желтоқсан (VІ шақырылған
кезекті ХХV сессия)
№ 201/25 шешіміне
8-қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік кредиттердің
сомаларын бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 07.06.2018 № 260/31 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ қ/н
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Барлығы:

1 205 191
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХV сессия,
VI созыв)
от 26 декабря 2017 года
№ 201/25
Распределение сумм бюджетных кредитов
по администраторам бюджетных программ на 2018 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 07.06.2018 № 260/31 (вводится в действие с 01.01.2018).
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:

778 430
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 430
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
14 430
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмі
764 000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
764 000

778 430
1
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 430
для реализации мер социальной поддержки специалистов
14 430
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
764 000
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
764 000