Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 1-16-01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 5451 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 1-16-02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық Екібастұз ауылдық округі әкімінің 27.06.2017 № 1-16-02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Екібастұз қаласы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 2-04/49 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың пастереллез ауруының анықталуына байланысты, Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Тай ауылының аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері, "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Екібастұз қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қолжеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы Екібастұз
ауылдық округінің әкімі М. Куспеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.Т. Садвакасов
2017 жылғы "30" наурыз
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
iаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Екібастұз
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т.К. Жакенов
2017 жылғы "30 наурыз"
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика Министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитеті
Павлодар облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
Екібастұз қалалық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы К.К. Токатов
2017 жылғы "30 наурыз"

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 30 марта 2017 года № 1-16-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 апреля 2017 года № 5451. Утратило силу решением акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 27 июня 2017 года № 1-16-02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 27.06.2017 № 1-16-02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза от 13 марта 2017 года № 2-04/49, аким Экибастузского сельского округа города Экибастуза, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Тай Экибастузского сельского округа города Экибастуза в связи с выявлением заболевания крупного рогатого скота пастереллезом.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза" (по согласованию), "Экибастузская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Экибастузское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Экибастузского сельского округа
города Экибастуза М. Куспеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии акимата
города Экибастуза" Т.Т. Садвакасов
"30" марта 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Экибастузская городская территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Т.К. Жакенов
"30" марта 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Экибастузское городское управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Павлодарской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" К.К. Токатов
"30" марта 2017 года