Шектеу іс-шараларын алып тастау және Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-16-01 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 1-16-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 5569 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Екібастұз қаласының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2017 жылғы 1 маусымдағы № 2-04/115 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Тай ауылының аумағында ірі қара мал пастереллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 наурыздағы "Шектеу шараларын белгілеу туралы" № 1-16-01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5451 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 сәуірдегі "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы Екібастұз
ауылдық округінің әкімі М. Куспеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Г.Ш. Кенжегарина
2017 жылғы "27" маусым
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
С.С. Муратбеков
2017 жылғы "27" маусым
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Қоғамдық денсаулықты қорғау
комитеті Павлодар облысы қоғамдық
денсаулықты қорғау департаментінің
Екібастұз қалалық қоғамдық
денсаулықты қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
К.К.Токатов
2017 жылғы "27" маусым

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза от 30 марта 2017 года № 1-16-01 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 27 июня 2017 года № 1-16-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июля 2017 года № 5569
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза от 1 июня 2017 года № 2-04/115, аким Экибастузского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Тай Экибастузского сельского округа города Экибастуза, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни крупного рогатого скота пастереллеза.
2. Признать утратившим силу решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза от 30 марта 2017 года № 1-16-01 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5451, опубликовано в городских газетах 13 апреля 2017 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Экибастузского сельского
округа города Экибастуза М. Куспеков
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
руководителя государственного учреждения
"Отдел ветеринарии акимата
города Экибастуза
Г.Ш. Кенжегарина
"27" июня 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Экибастузская городская
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
С.С. Муратбеков
"27" июня 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Экибастузское городское управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного здоровья
Павлодарской области Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
К.К. Токатов
"27" июня 2017 года