Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 20 мамырдағы "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Құрмет грамотасы туралы" № 5/5 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 83/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5420 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 20 мамырдағы "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Құрмет грамотасы туралы" № 5/5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2555 болып тіркелген, 2004 жылғы 3 шілдеде аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің № 29 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.В. Макеев
Мәслихат хатшысы Ж.Ш. Ташенев

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 20 мая 2004 года № 5/5 "О Почетной грамоте маслихата Актогайского района"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 83/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2017 года № 5420
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 20 мая 2004 года № 5/5 "О Почетной грамоте маслихата Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555, опубликованное 3 июля 2004 года в районной газете "Ауыл тынысы - Пульс села" за № 29).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. В. Макеев
Секретарь маслихата Ж. Ш. Ташенев