Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, XI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 95/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 5581 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, XI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 каңтардағы аудандық "Ауыл тынысы" - "Пульс села" газетінің № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"4690691" сандар "4767197" сандармен ауыстырылсын;
"4334815" сандар "4411321" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4738876" сандар "4815382" сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында:
төртінші абзац "1244 мың теңге - жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған түрде шығуын қамтамасыз етуге" алынып тасталсын;
"77224" сандар "81359" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"3850 мың теңге - ауыл, ауылдың округтер әкімдерінің автоматтандырылған жұмыс орындарына қызмет көрсету.";
7-тармағында:
"319777" сандар "308910" сандармен ауыстырылсын";
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"49208 мың теңге - Тұрғын ғимаратына 300 метр жылу жолымен Павлодар облысы Ақтоғай ауылында қазандықты реконструкциялау;
32624 мың теңге - коммуналдық мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу.";
9-тармағында "5279" деген сандар "4079" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 18 июля 2017 года № 95/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2017 года № 5581. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2018 года № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.01.2018 № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликованное 14 января 2017 года в районной газете "Ауыл тынысы" - "Пульс села" за № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4690691" заменить цифрами "4767197";
цифры "4334815" заменить цифрами "4411321";
в подпункте 2) цифры "4738876" заменить цифрами "4815382";
в пункте 6:
абзац четвертый "1244 тысяч тенге – на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет;" исключить;
цифры "77224" заменить цифрами "81359";
дополнить абзацем следующего содержания:
"3850 тысяч тенге – на обслуживание автоматизированных рабочих мест акимов сел, поселков, сельских округов.";
в пункте 7:
цифры "319777" заменить цифрами "308910";
дополнить абзацами следующего содержания:
"49208 тысяч тенге – на реконструкцию котельной в селе Актогай Актогайского района Павлодарской области с теплотрассой 300 метров к жилому зданию;
32624 тысяч тенге - на приобретение жилья государственного коммунального фонда.";
пункт 9 цифры "5279" заменить цифрами "4079";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.