Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 104/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қазанда № 5640 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 159/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 каңтардағы аудандық "Ауыл тынысы" - "Пульс села" газетінің № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4767197" деген сандар "4889408" деген сандармен ауыстырылсын;
"4411321" деген сандар "4533532" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4815382" деген сандар "4937593" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында:
"81359" деген сандар "71141" деген сандармен ауыстырылсын;
"23701" деген сандар "18954" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармағында "308910" деген сандар "446691" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармағында "8302" деген сандар "12855" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28 сентября 2017 года № 104/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2017 года № 5640. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2018 года № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.01.2018 № 159/28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликованное 14 января 2017 года в районной газете "Ауыл тынысы" - "Пульс села" за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4767197" заменить цифрами "4889408";
цифры "4411321" заменить цифрами "4533532";
в подпункте 2) цифры "4815382" заменить цифрами "4937593";
в пункте 6:
цифры "81359" заменить цифрами "71141";
цифры "23701" заменить цифрами "18954";
в пункте 7 цифры "308910" заменить цифрами "446691";
в пункте 9 цифры "8302" заменить цифрами "12855";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.