Ақтоғай ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 144/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5807 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 177538 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3585 тең;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - нөлге тең;
трансферт түсімдері - 159393 мың теңге;
2) шығыстар - 177538 мың теңге;
3) бюджеттік несиелеу - нөлге тең;
4) қаржылық операция сальдосы - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 216/41 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтоғай ауылдық округінің арналған 184355 мың теңге субвенциясын көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
2018 жыл - 59055 мың теңге;
2019 жыл - 60900 мың теңге;
2020 жыл - 64400 мың теңге.
3. Ақтоғай ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюжеттік бағдарлама тізбесін 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Төмендегі мөлшер бойынша аудан бюджетінің 2018 жылға арналған нысаналы ағымдық трансферттер көлемін ескеру:
81802 мың теңге - ауылдық аймақ және аудандық маңызы баравтомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу;
3236 мың теңге - бюджеттің төртінші деңгейін іске асыру барысында ауылдық округ, ауыл және елді мекен әкімдерін қызметтік автокөлікпен қамтамасыз ету;
15300 мың теңге - ауылдық аймақтарды көркейту.

О бюджете Актогайского сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 144/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2018 года № 5807
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 177538 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14560 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3585;
поступлениям от продажи основного капитала - равно нулю;
поступлениям трансфертов - 159393 тысяч тенге;
2) затраты - 177538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита бюджета - равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21.12.2018 № 216/41 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа объем субвенций в сумме 184355 тысяч тенге, в том числе:
2018 год - 59055 тысяч тенге;
2019 год - 60900 тысяч тенге;
2020 год - 64400 тысяч тенге;
3. Утвердить перечень бюджетных программ по Актогайскому сельскому округу на 2018 год согласно приложению 4.
4. Учесть на 2018 год объемы целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в следующих размерах:
81802 тысяч тенге - на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
3236 тысяч тенге - на приобретение служебного автотранспорта акимам сел, поселков, сельских округов, в рамках внедрения четвертого уровня бюджета;
15300 тысяч тенге - на обустройство населенных пунктов.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 216/41 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21.12.2018 № 216/41 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ж. Таскенов
Мәслихат хатшысы Ж. Ш. Ташенев
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 144/26 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
(өзгерістер мен толықтырумен)

6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Ж. Таскенов
Секретарь маслихата Ж. Ш. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года
№ 144/26
Бюджет Актогайского сельского округа 2018 год
(с изменениями и дополнением)

012
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын қамтамасыз ету
013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерде автомобиль жолдарына күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізу

012
Содержание автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
013
Капитальный ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах